Léčivé účinky

To že má pivo blahodárné účinky není pouze nějaká povídačka, kterou si vymysleli muži v krčmách, aby uspokojili své nahněvané manželky, ale je to dlouhými studiemi ověřený fakt. Pivo obsahuje spoustu potřebných látek, kterými jsou například vitamíny, riboflavin, tiamin, proteiny, sacharidy nebo kyselina listová. Tato kombinace společně s horkou vodou v koupeli Vám velice rychle pomůže zbavit se stresu a odplavit z těla všechny škodlivé látky. Mnozí návštěvníci se diví, že je teplota koupelí, tak vysoká. Je to však nutné, jen správná teplota vody totiž uvolní z bylinek a piva všechny potřebné látky.

Po ponoření do pivní lázně dochází k okamžitému prohřívání těla a kloubů, zlepšuje se krevní oběh, čistí se pokožka, do těla se dostávají vitamíny a minerální látky, zvyšuje se srdeční činnost, prokrvují se končetiny a snižuje se stres a únava.

Pokud tedy toužíte po nezapomenutelném zážitku, který navíc bude blahodárně působit na Vaše tělo, neváhejte a objednejte si pobyt v pivních lázních Rožnov pod Radhoštěm.

Zdravotní omezení

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm s radostí přivítají jakéhokoliv návštěvníka. Jediné omezení se týká těch, kteří trpí nějakou srdeční chorobou, nedávno podstoupili operaci nebo mají například vysoký krevní tlak. Takovíto klienti by se měli o vhodnosti pivních koupelí pro jistotu před objednáním pobytu poradit se svým ošetřujícím lékařem. Pivní lázně Vás totiž mají uvolnit a povzbudit do dalších dnů, nechceme tedy, abyste si tímto pobytem způsobili další nepříjemnosti.

Nastávající maminky mohou pivní lázně navštívit pouze do čtvrtého měsíce těhotenství, aby předešly případným problémům. Věkový limit zde není, takže s sebou klidně můžete své děti vzít taky, jen samozřejmě nesmějí pít pivo jako jejich rodiče.

Pokud se Vás ani jedno z těchto zmiňovaných omezení netýká, pak neváhejte a vyberte si nějaký z nabídky našich pobytů v pivních lázních a dopřejte si zasloužený odpočinek.

Zobrazit nabídku pobytů a procedur